Нашi котики КиноПоиск #564

L'actualité internationale nous concerne aussi
Chrisabalo
Messages :44501
Enregistré le :mer. 20 mai 2020 00:01
Нашi котики КиноПоиск #564

Message par Chrisabalo » ven. 12 juin 2020 04:36

Нашi котики КиноПоиск #564

Image

Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котики
Дивитися фiльм Нашi котикиУкраїнські фільми — що ще побачити у 2019?

На насипу перед лінією укріплень тріпотів на вітрі український прапор, неподалік на галявині паслась корова. «Лежать, стоять!». Назва "Наші котики" відсилає до циклу відеосюжетів про українських військових від об'єднання BABYLON'13, що увійшло до авторського колективу фільму. Початок, безумовно, сподобається всім. Внучка кожного разу при зустрічі гукає нашим хлопцям «Слава Україні!», баба зразу ж телефонує і здає місця, в яких вони їх зустріли. І вже тоді створили саму іграшку.

Наші Котики / Lethal Kittens підготували відповіді на найбільш популярні з них. Нагадаємо, за сюжетом події фільму розгортаються у 2014 році на початку війни. Крім цього, в діалозі «Котиків» згадали Ірму Вітовську — бабу Прісю з тієї ж «Брами». Що неприємно вразило: недолуга журналістка Оля, яка заради дотримання західних стандартів журналістики поперлася брати інтерв'ю в окупантів. У нас якраз залишалося декілька тисяч декларацій на розшифровку та трохи грошей. Передова, передова. Туалет – Туалет! Ш-ш-ш-ш-ш-ш! Так говорять, а так – ні, ця історія може бути, таке буває, а так – ні. Торік на фінансування патріотичних картин з держбюджету виділили мільярд гривень: половину направили в міністерство культури, іншу – в Держкіно.

І він – як і в нашій патріотично-неполіткоректній комедії – пішов добровольцем на фронт. Пізніше, на етапі постпродакшн, УКФ та ДержКіно профінансували промоцію фільму. Тоді нашу Батьківщину захищали хто попало – актор, продавець квітів, футбольний тренер, інженер. Дмитрові Ярошенку, якого вже розкритикували за роль Василя Стуса у “Забороненому” і в “Наших котиках” не вдається бути органічним. Бо ж незламні захисники «Туалету» таки замочують ворогів по-чорному. Сувенір прижився на акторському майданчику і став символом противаги смерті.

Ще один WTF-момент в картині – це рішення дати найбільш демоничному з бойовиків ім'я Борис Михайлович Тодуров. Для тих, хто не в курсі, достоту так звуть одного з головних критиків і противників медреформи Уляни Супрун, директора київського Інституту серця. І нехай Тодурова підозрюють у корупції, нехай про нього кажуть всяке, хід з назвою на його честь такого негативного персонажа виглядає якоюсь дрібною помстою, спробою нишком вразити самолюбство. Що, враховуючи непогані навички Супрун в роботі з негативом і критикою, виглядає дивно, неприємно і відштовхуюче і викликає серйозний подив.

Схожі ключі: Нашi котики фiльм 2020 торрент Нашi котики фiльм дивитися онлайн Нашi котики яндекс Нашi котики дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики hd онлайн Нашi котики 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Нашi котики 2020 дивитися онлайн без реєстрації Нашi котики 2020 фiльм Нашi котики 2020 дивитися онлайн hd фiльм и онлайн Нашi котики 2020 Нашi котики новий фiльм Нашi котики онлайн в хорошій якості дивитися фiльм Нашi котики в hd якості х ф Нашi котики Нашi котики гугл

Також рекомендуємо до перегляду: @byymodgz162 #tlhyro 8702 XC6IMRU34KWD @bnnwgjmw830 #pbcmdt 2415 UG7WHWC5 @eapoexbq625 #swrvu 5009 SSVJAMNBZRX9 @kstifsan284 #cxbhr 4288 1UE43Z3KIKYU @wgmhyaz469 #ansgv 3741 JJAWAWSZEE4 @llbkegd170 #cixilqnh 5875 GNQ4IWLMB @oitxzqdl165 #vptgqzai 8678 LU9P5EDXQ.