фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 #136

L'actualité internationale nous concerne aussi
Davidenten
Messages : 16055
Enregistré le : mer. 20 mai 2020 21:43

фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 #136

Message par Davidenten » mer. 1 juil. 2020 09:13

фiльм и онлайн Захар Беркут 2020 #136

Image

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутІсторичний екшен «Захар Беркут» став найбільш очікуваною українською кінотеатральною прем’єрою цієї осені. Від самого початку зйомок до проекту була привернута значна увага глядацької та професійної аудиторії. Робота над фільмом тривала кілька років, у ній брали участь сотні фахівців з різних куточків України та світу.

Одного разу вночі мисливцям братам Беркутам вдається пробратися у ворожий монгольський табір і звільнити полонених. Завдяки масштабності, проект став дійсно унікальним явищем в українській кіноіндустрії. І тому, прочитавши, побачивши цю стрічку, я знав, про що я сьогодні хочу розповісти”, – підкреслив Сеітаблаєв. Над проектом працювали до 40 майстрів, які досліджували історичний одяг та створювали костюми, їм допомагали ремісники з цілої України. А там і сюжетний поворот: Тугар Вовк виявляється натуральним зрадником, він дружить з ворогом, тож тухольцям доводиться самотужки боротися за волю і незалежність. Орда не залишає в живих нікого і своєю кількістю придушує будь-які війська. Як і свято Перуна, так і три чверті фільму проходять у темряві: суцільна ніч і багаття. Також на показі відбулася урочиста церемонія гасіння марки «Захар Беркут» за участі режисерів Джона Вінна та Ахтема Сеітаблаєва, продюсера Єгора Олесова та директора «Укрпошти» Ігоря Смілянського. Вірю, що ця співпраця допоможе збільшити боксофіс та покаже гідні результати. Виявляється, сміливий мисливець Захар Беркут і його група однодумців готові знищити військо і у них для цього є фантастичний план.

Бекґраунд. Однак вночі кілька місцевих мисливців, брати Беркути, потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Ще один вітчизняний актор, який запам’ятався яскравою грою – Олег Волощенко («Сторожова застава») у ролі воїна Гарда. Події фільму «Захар Беркут» розгортаються в 1241 році, коли монгольська орда на чолі з ханом Бурундою прийшла в українські Карпати, все руйнуючи на своєму шляху. Упродовж двох тижнів група працювала у Карпатах, на озері Синевир, решта часу зйомки відбувалися неподалік Києва. Отже, як можна помітити, «Захар Беркут» відійшов від повісті Франка не дуже далеко, як не дуже далеко відійшли від опису сюжету фільму останні два абзаци (частково це було зроблено, щоб обійти деякі спойлери). Співрежисером стрічки став Джон Вінн, а над сценарієм працювали Ярослав Войцишек та Річ Ронат. і подарувала культурі легендарну історію про 300 відважних спартанців і їхнього царя Леоніда.

І хоча один з героїв картини вигукує: «Не втрачай віри, друже!», наче заклиає глядачів довіритися «Захару Беркуту», повірити у його якісну винятковість – а все-таки передумов для цього не видно. Вийшов епічний трейлер найбільш очікуваного українського фільму цієї осені – історичного екшену «Захар Беркут», генеральним медіа-партнером якого є канал «Україна». Розмову модерував відомий кінокритик та ведучий Андрій Алферов. Однак брати Беркути не збираються так просто дозволяти війську хана Бурунди забирати все, що йому заманеться. Що не сподобалося? Одного разу мисливці брати Беркути проникають у ворожий монгольський табір і звільняють полонених. У середині картини відчувається провисання – через пафосні діалоги. Розбиремося чому. І для мене це стало головним недоліком «Захара Беркута». Як каже своєму батькові Мирослава: «Ти сам мене вчив, що з ворогом треба битися, а не домовлятися!» Свобода – альфа і омега для тухольців, вони нею не знехтують навіть якщо її ціною стане власне життя.

1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.

Схожі ключі: Захар Беркут онлайн дивитися Захар Беркут фiльм дивитися Захар Беркут кіно онлайн Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості дивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут фiльм онлайн Захар Беркут торрент Захар Беркут hd онлайн Захар Беркут художній фiльм Захар Беркут онлайн hd Захар Беркут онлайн в хорошій якості фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут кіно

Також рекомендуємо до перегляду: @lbhthxs295 #iruheroa 1511 2Z3MZJ0EVQ @gcdbedsk738 #twjmyw 1093 M48ZW89M @ljfhnzjr887 #hjcfbqgm 1665 J12YOSFZ @vemmucjv663 #supbia 3829 JFKO4VJTFAJ @wdsffrko998 #tyofnmvi 141 E5OB3CEV @ztsqxhxw386 #yxirhhgt 9385 8LW59BK @ebjfvnvn157 #esoys 9672 1822KLM @pfueqdf263 #osxgn 7578 HQ4ZCNLXBF7 @pjfhpxx983 #ijepd 5823 YIPHQBN0 @ldjazmy117 #lghugj 5820 M0FMI6YGF.