Захар Беркут худ фiльм #801

L'actualité internationale nous concerne aussi
Jamesdoofe
Messages : 16043
Enregistré le : mer. 20 mai 2020 21:19

Захар Беркут худ фiльм #801

Message par Jamesdoofe » dim. 28 juin 2020 07:51

Захар Беркут худ фiльм #801

Image

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутПро це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

«Захар Беркут» (у міжнародному прокаті «The Rising Hawk») — український художній фільм режисерів Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна, екранізація однойменної історичної повісті «Захар Беркут» Івана Франка. ТОВ «Студія «Кінороб» за підтримки Державного агентства України з питань кіно створили повнометражний художній фільм «Захар Беркут» за мотивами однойменної повісті Івана Франка. Сусіди, щоправда, тухольців не дуже шанують, вважають їх смердами, біднотою, а ще у жителів села конфлікт із місцевим керівництвом в особі боярина Тугара Вовка (Томмі Фленаган). Але ніхто ж не говорить, що поганий жанровий фільм – це кінець світу. Режисер зазначив, що всі іноземні актори прочитали цю повість і ставили дуже багато запитань. Це, як то кажуть, – повний наївняк.

Він переходить на бік монголів. Про картину детальніше в ефірі Радіо Промінь. Решта касту теж був переважно закордонною. Цей похід на танці й вирішить подальшу долю Мирослави, коли їй доведеться обирати між батьком і громадою Максима. У цьому випадку можна було без шкоди для якості дещо скоротити її досить великий хронометраж (132 хв). А от на шиї в монгольського хана – двоголовий орел (цей символ справді свого часу використовувався в геральдиці монголи)… Урешті-решт вона переходить на їхній бік і разом з героями встає проти монголів. Чудова природа літніх Карпат, опрацьовані до найдрібніших подробиць костюми (ми із захопленням розглядали їх на виставці) і ординці у виконанні казахстанських і монгольських акторів, що водночас лякають та заворожують.

“І якщо ця стрічка отримає в Україні гарний фідбек, це буде доволі потужним підґрунтям для того, щоб потім відбувся міжнародний прокат… А я очікую насамперед емоційної реакції. Тому до нього треба підходити перш за все як до індустріального продукту, де важлива не творчість одного режисера-автора, а стан індустрії як сукупності професійних груп, кожна з яких робить свою справу добре чи ні. Незабаром стало відомо, що режисером екранізації цього твору став тріумфатор «Золотої дзиґи – 2017» Ахтем Сейтаблаєв (його військова драма «Кіборги» взяла шість нагород). Додамо, що загалом на створення фільму пішло 1000 днів та 113 мільйонів гривень. Однак у «Беркуті» все це здається якимось чужорідним, злегка недоречним. Підтекст. Стрічка позбавлена ??яскравих фарб, і це дещо напружує. "Основні кадри бою з монголами створювали казахські каскадери з команди "Номад". Фільму надано категорію 12+, тобто рекомендовано його перегляд з 12 років. У фільмі "Захар Беркут" також знімалися: Алекс МакНіколл, Поппі Дрейтон, Томмі Фленаган, Андрій Ісаєнко, Цегмід Церенболд, Олег Волощенко, Рокі Майерс, Аліна Коваленко, Ержан Нуримбет, Віктор Жданов, Елісон Дуді, Аян Отепберген і інші.

Роль молодшого сина Захара – Максима – виконав молодий американський актор Алекс МакНіколл; зрадника Тугарина-Вовка втілив іменитий шотландський артист Томмі Фленаган («Гладіатор», «Місто гріхів»), а його дочку (і кохану Максима) Мирославу – британська актриса Поппі Дрейтон («Абатство Даунтон»).

Ключові слова: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 дивитися онлайн кіно Захар Беркут кіно Захар Беркут 2020 онлайн дивитися кіно Захар Беркут Захар Беркут трейлер російською Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн hd дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації дивитися Захар Беркут

Хіти прокату: @wnkhszp756 #kadwitik 5734 QJBLBUFATMP @kehcadnj822 #jzohft 7008 VQVK0W8I9 @gdpduigo28 #tobajum 7700 EB8MUIO89O7 @smqzilq898 #faaptnnw 6249 PVDZDFKNHZ @rwiowgbo393 #qmwbppm 8591 B7B7OHF2FRI0 @mmhtfmoj98 #xzxghbk 2369 FNOMCH9U9YWK @acwzhfak663 #wobtwjc 5096 VHT8YGIKF1X @cwlllrm934 #ubqht 1784 28YAAIW8ZD @vtdqxmj295 #moqdnymr 5943 A2OEB7PIJ.