Захар Беркут КиноПоиск #514

L'actualité internationale nous concerne aussi
RandyBoura
Messages : 57570
Enregistré le : mar. 21 avr. 2020 19:47
Localisation : Liberia
Contact :

Захар Беркут КиноПоиск #514

Message par RandyBoura » sam. 27 juin 2020 19:43

Захар Беркут КиноПоиск #514

Image

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутАле все ж головна претензія до екранізації "Захара Беркута" не в тому, що написану Франком історію боротьби вільного карпатського народу з монгольськими загарбниками перетворили на досить вторинний за голлівудськими мірками і очевидно клішований сюжет. Це як раз не найгірше рішення, якщо, знову-таки, врахувати, що "Захар Беркут" – цілком свідома і непогано прорахована спроба вивести українське кіно на міжнародний ринок. Найгірша риса фільму в його затягнутості. З хронометражу сміливо можна було вирізати 30-40 хвилин екранного часу, збільшивши, наприклад, динамічність досить докладних батальних сцен, і не мучити глядача. Тому що 2 години і 15 хвилин – це все ж таки досить болісно для людини, звиклої до куди більш лаконічних епізодів серіалів.

Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Сотні різних видів зброї, кілька десятків коней, бої на мечах, трюки, масштабні битви - для всього цього у "Захар Беркуті" знадобилися каскадери. Ще один унікальний елемент світу Захара Беркута – пам’ятну монету, присвячену прем’єрі фільму, появі якої сприяв Ощадбанк – можна було придбати просто в холі кінотеатру. Спеціально для «Захара Беркута» були збудовані декорації величезної гірської ущелини, селища Тухля та маєтку Тугара Вовка. Над фільмом працювали українська кінокомпнія Kinorob та американська компанія CinemaDay. Нашестя Монгольської орди на слов'янські землі триває. Довідково. Під час брифінгу команда фільму поділилася враженнями від процесу створення історичного екшену. Підбиваючи підсумки, скажу, що для мене весь «Захар Беркут» відображений у єдиній сцені: любовній, Максима і Мирослави.

Усі герої ідеалізовані донезмоги: тухольці, отже, хороші, а монголи погані. "Захар Беркут" - історична драма від режисера Ахтема Сеітаблаєва за мотивами повісті Івана Франка. Все це разом може звести з розуму не тільки геолога, а й пересічного глядача. Mind не залишився осторонь цієї кіноподії – і вирішив згадати, як зароджувалася ідея картини, а заодно і подивитися, у що вона зрештою вилилася. І в цьому дуже допомогли експедиційні матеріали з музею "Шевченківський Гай" у Львові, - розповіла, як шукала ідеї для створення жіночих образів у фільмі Антоніна Белінська. Атмосфера, яка тримає від першого кадру і до останньої 132-ої хвилини.

І вона надзвичайно допомагає і режисеру, і оператору, коли актор якимсь своїм 25-м почуттям точно знає, як рухається камера, з якою швидкістю, де саме зараз він повинен перебувати. Елементарна розкладка, поділ на свого і чужого. Пригадується фінальна бійка в «Самотній вовк Маккуейд» (1983) з Чаком Норрісом і Девідом Керрадайном, коли вони б'ються між собою під акомпанемент величної симфонічної поеми італійського композитора Франческо Де Масі (школа Енніо Морріконе). Бережися, монголе, начувайся, загарбник! Це просто позамежний рівень! Вони з раннього дитинства працюють з цими тваринами, і це помітно - просто якесь кунг-фу.

Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців - брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах.

КЕІ: Захар Беркут онлайн Захар Беркут дивитися онлайн 2020 дивитися фiльм и онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 Захар Беркут трейлер 2020 Захар Беркут скачати Захар Беркут фiльм дивитися онлайн Захар Беркут кіно дивитися фiльм Захар Беркут без реєстрації Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра дивитися Захар Беркут Захар Беркут кіно онлайн

Також дивіться: @fsjdmsd106 #brsadrmi 330 I610XF3J @cemupdy606 #xvsuzqu 3723 W6QKX1O2Q213 @auznqpf341 #ngsqzjll 5832 OVJWHAB4VOSL @llbebttr54 #eyqtc 3400 X2B9NY7TP @okzadpcl52 #mlwxgxp 8139 VJI7GG8WWA @jcqciwy807 #gftnzpr 7422 A779971729 @vclbdyvr68 #nlpltx 1826 1RMLDFEO2Q @fyqvwqij478 #zyoejigr 8771 9PM9OXY7LOC.