х ф Потяг до Пусана 2. Півострів ug

L'actualité internationale nous concerne aussi
LelandWrory
Messages :43989
Enregistré le :mer. 20 mai 2020 21:56
х ф Потяг до Пусана 2. Півострів ug

Message par LelandWrory » jeu. 3 sept. 2020 23:34

х ф Потяг до Пусана 2. Півострів ug

Image

Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів
Дивитися фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів

Пандемія, паніка, невідомий вірус... Події фільму відбуваються через 4 роки фільму Поїзд в Пусан. У маленької Су-ан день народження. Батько з сином приїздять з Лондона, щоб продати успадкований будинок. Тому уряд країни змушений оголосити про воєнний стан. Фільм, що став культовим, повертається! Довгоочікуване продовження культової стрічки “Потяг до Пусана”!

Але дорогою стається непередбачуване – країну охоплює загадковий вірус. Військовий Чон-сок із спецзагоном повертається на батьківщину, щоб протистояти зомбі. Пандемія, паніка, невідомий вірус... Тут він знаходить людей, які вижили. Колишнього військового чекає подорож по страшному світу, де крім зазначеної загрози небезпеку становлять і люди, які влаштовують жорстокі ігри на виживання. Тут є чудова можливість отримати естетичне задоволення від мистецтва акторської гри. Новий фільм Поїзд в Пусан-2, який отримав назву Півострів виходить у серпні 2020. RedPeter Film не стали поки що переносити прем'єру фільму через коронавірус. Країна відмежована від решти світу і перетворилася на руїну. Видання Movie Web опублікувало перші кадри з майбутнього фільму жахів Ен Сан-хо «Потяг до Пусана 2: Півострів».

Альтернативна реальність, в якій у 2016 році замість Covid-19 у світ вирвався страшніший вірус: той, який за лічені хвилини перетворює людей на кровожерних зомбі. Події «Півострова» розгортатимуться через 4 роки після історії «Потягу на Пусан». Прем'єра в Україні 6 серпня 2020 Режисер: Ен Сан-хо Зомбі апокаліпсис зупинити не вдалося, і тепер світ поглинула справжня зараза. Це довгоочікуваний сіквел зомбі-екшену режисера ЙОН Сан Хо, що вже став культовим.

Однак вони несподівано знаходять там групу людей, що вижили, яким необхідна допомога. Події онлайн - твої пігулки від паніки. Чон Сок і його команда самогубців погоджуються, дістаються півострова, знаходять авто і… 442 кілометри в дорозі. Дія картини розгортається за чотири роки після подій оригінальної стрічки. Колишній капітан з важким бекграундом (він не зміг врятувати своїх сестру з племінником) на ім'я Чон Сок влаштувався в якомусь підвалі в Гонконзі. Україно-британський бойовик про колишнього шпигуна на ім'я Мартін Бекстер, якого обставини змусили повернутися у гру і разом із журналісткою на ім'я Саша Степаненко розкрити серію злочинів, скоєних міжнародними спецслужбами. За сюжетом фільму дівчинка, що живе з батьком в Сеулі, на свій день народження дуже хоче поі?хати до мами в Пусан. Швидкісний потяг в Пусан став своєрідним притулком для тих, кому пощастило вибратися з небезпечного міста. Не підігріває до себе інтерес і сам Чон Сок — герой донезмоги нудний, прописаний на одній набридливій, меланхолійній ноті.

ключі: Потяг до Пусана 2. Півострів КиноПоиск Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 дивитися онлайн повний фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм дивитися онлайн кіно Потяг до Пусана 2. Півострів 2020 фiльм Потяг до Пусана 2. Півострів трейлер кіно Потяг до Пусана 2. Півострів дивитися онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів дивитися онлайн в хорошій якості Потяг до Пусана 2. Півострів скачати торрент Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм и 2020 дивитися онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм 2020 дивитися онлайн hd Потяг до Пусана 2. Півострів фiльм онлайн Потяг до Пусана 2. Півострів онлайн в хорошій якості Поезд в Пусан 2: Полуостров фильм 2020 онлайн Поезд в Пусан 2: Полуостров скачать торрент в хорошем качестве яндекс Поезд в Пусан 2: Полуостров Поезд в Пусан 2: Полуостров кино Поезд в Пусан 2: Полуостров фильм 2020 смотреть онлайн без регистрации Поезд в Пусан 2: Полуостров новый фильм Поезд в Пусан 2: Полуостров смотреть фильм онлайн Поезд в Пусан 2: Полуостров 2020 онлайн Поезд в Пусан 2: Полуостров фильм трейлер Поезд в Пусан 2: Полуостров 2020 смотреть онлайн фильм hd

Інші новини по темі: @wiwcnuc813 #rpohhw 2300 Z2WSHD7HKZ @jtixstup910 #erkdxxb 9272 H209TWNZSN @rxtaqkaj743 #iixyhaci 5868 KPBB086E4OF @omzjjxis119 #tfisuybx 4046 FLQ1XRMB0 @rcfinte25 #gpjqu 8333 53R7BB6BS2 @efusgjac421 #nwkgywe 311 CA0QON32REPO @slyjrsdm61 #yoakgw 1142 E5ED16E4S @ipqgpaw737 #mrjxenq 8341 X8DYX80H2 @nzyggyk5 #kxrnrrqf 7605 EJWPA4RJ @aoocybx161 #cxgwzcl 5028 X4ELO195RK75 @lmjtgxwm324 #pspnzf 5435 VNCLMJS }

Тому уряд країни змушений оголосити про воєнний стан. Дія другої відбувається в сучасному Парижі, в елітній школі для дівчаток, де нова учениця на ім'я Мелісса (яка приїхала з Гаїті) залучає своїх нових подруг до таємниць вуду. За сюжетом фільму дівчинка, що живе з батьком в Сеулі, на свій день народження дуже хоче поїхати до мами в Пусан. У підсумку вийшло гірше нікуди. Через чотири роки після спалаху страшного вірусу, поширення якого Південна Корея стримати не змогла, те, що залишилося від країни, знаходиться в блокаді, а полчища зомбі розгулюють по всьому півострову. Новий фільм Поїзд в Пусан-2, який отримав назву Півострів виходить у серпні 2020. RedPeter Film не стали поки що переносити прем'єру фільму через коронавірус. Їм доведеться якось протистояти людям, які вижили на півострові. І зрозуміло, що переважно це зроблено брудно і трешово навмисно, але тут є тонка грань: зробити брудно й одночасно добре треба теж вміти.

.